149,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy A71 4G
Väri: Musta (Prism Crush Black)
Näyttö: 6,7” FHD+ Super AMOLED kosketusnäyttö
Tallennustila: 128GB
Akku: Valmistajan oma alkuperäisakku, jonka kunto on vähintään 85 %.
Kunto: Hyvä
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy A71 on huomiota herättävä älypuhelin kauniilla lasipinnallaan ja 6,7” Infinity-O-kosketusnäytöllään. Kamerajärjestelmässä on 48+12+5+5 megapikselin tarkkuus, tarjoten laadukkaan kuvausmahdollisuuden.
Infinity-O-kosketusnäyttö hallitsee etupuolta, tarjoten tarkan Full HD+ -resoluution Super AMOLED -teknologialla. Takana on neloiskamerajärjestelmä (64+5+12+5 Mpx), ja etuosassa 32 Mpx selfiekamera reiällä.
Suorituskyvyn osalta Snapdragon 730 -prosessori ja 6 GB RAM-muisti tarjoavat runsaasti tehoa, ja tallennustilaa on 128 GB sisäisesti laajennettavissa microSD-kortilla.
Turvallisuutta lisäävät innovatiivinen sormenjälkitunnistin ja kasvojentunnistus. Lisäksi puhelimessa on kaksi nanoSIM-paikkaa, Wi-Fi-ac, GPS-paikannus, Bluetooth 5.0, NFC, 3,5 mm -audioliitäntä ja Dolby Atmos -tilaääni.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy A71 4G |
| Väri | Musta (Prism Crush Black) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, Dual SIM |
| Näyttö | 6,7” FHD+ Super AMOLED kosketusnäyttö |
| Prosessori | Qualcomm Snapdragon 730, 8 ydintä 2,2GHz |
| Keskusmuisti | 6GB |
| Tallennustila | 128GB |
| Kamera | 64+12+5+5 Mpx neloiskamera
32 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | kasvojen tunnistus, sormenjälkilukija, microSD-muistikorttipaikka |
| Mitat ja paino | 16.4 x 7.6 x 0.8 cm, 179 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13, One UI 5 |
| Akku | 4500 mAh |





