379,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy Note20 5G
Väri: Mystic Green
Näyttö: 6,7” FHD+ Super AMOLED -näyttö
Tallennustila: 256GB
Akku: Uusi
Kunto: Erinomainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy Note20 5G
Tehokas Note20 5G yhdistää huipputason suorituskyvyn ja innovatiiviset ominaisuudet. Uudistettu S Pen -kynä tarjoaa vain 26 ms viiveen, ja 6,7” Super AMOLED -näyttö takaa erinomaisen kuvanlaadun. Kolmoiskamera 64+12+12 Mpx ja 30x Space Zoom tekevät kuvaamisesta nautintoa.
Note20 on suunniteltu niin työntekoon kuin vapaa-aikaan!
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy Note20 5G |
| Väri | Vihreä (Mystic Green) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, Dual SIM |
| Näyttö | 6,7” FHD+ Super AMOLED -kosketusnäyttö |
| Prosessori | Samsung Exynos 990 |
| Keskusmuisti | 8GB |
| Tallennustila | 256GB |
| Kamera | 64+12+12 Mpx kolmoiskamera
10 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Kasvojen tunnistus, sormenjälkilukija, S Pen -kynä |
| Mitat ja paino | 161.6 x 75.2 x 8.3 mm, 192g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13, One UI 5.1 |
| Akku | 4300 mAh |





