149,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy S10
Väri: Prism Black
Näyttö: 6,1” QHD+ Dynamic AMOLED -näyttö
Tallennustila: 128GB
Akku: Valmistajan oma alkuperäisakku, jonka kunto on vähintään 85 %.
Kunto: Erinomainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy S10 -älypuhelimessa on lähes koko etuosan kattava 6,1-tuumainen kaareva Super AMOLED -näyttö, jossa on Quad HD+ -resoluutio ja Infinity-O-muotoilu. 12 megapikselin kolmoiskamera, jossa on Dual Pixel -teknologia, tupla-aukko ja 10x digitaalinen zoomi, sekä 4K 60 fps -videokuvaus. 16 megapikselin etukamera laadukkaille selfieille.
Puhelimessa on kahdeksanydinprosessori ja 8 GB muisti, tarjoten tehokasta suorituskykyä. Tallennustilaa on 128 GB, jota voi laajentaa 512 GB microSD-kortilla. Langaton lataus ja mahdollisuus ladata muita laitteita WPC Qi -latauksella. Näytön ultraäänisormenjälkitunnistin tunnistaa sormen likaisena tai märkänä.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy S10 |
| Väri | Musta (Midnight Black) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, Hybrid Dual SIM |
| Näyttö | 6,1” QHD+ Dynamic AMOLED HDR10+ -näyttö |
| Prosessori | Exynos 9820 Octa |
| Keskusmuisti | 8GB |
| Tallennustila | 128GB |
| Kamera | 12+12+16 Mpx kolmoiskamera, 10 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Sormenjälkitunnistus, tukee langatonta latausta |
| Mitat ja paino | 149.9 x 70.4 x 7.8 mm, 157 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 12, One UI 4 |
| Akku | 3400 mAh |





