449,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy S22 Plus 5G
Väri: Phantom Black
Näyttö: 6,6″ Infinity-O 120 Hz -kosketusnäyttö
Tallennustila: 256GB
Akku: Hyvä
Kunto: Erinomainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk, akku 3 kk
Samsung Galaxy S22+ tarjoaa huippuominaisuudet ja suorituskyvyn, jotka tekevät arjestasi sujuvampaa. Puhelimen valovoimaiset kamerat mahdollistavat ammattitasoiset kuvat, ja maailman ensimmäinen 4 nanometrin teknologialla varustettu älypuhelinprosessori takaa huippunopeuden. Samsung Galaxy S22+ vie luovuutesi, tehokkuutesi ja tuotteliaisuutesi aivan uudelle tasolle.
Luovuutta Valokuvaukseen
Laitteen kolme takakameraa tuottavat upeita kuvia myös hämärässä.
Upea Näyttö
Samsung Galaxy S22+ -puhelimessa on 6,6 tuuman Dynamic AMOLED -näyttö 120 Hz virkistystaajuudella.
Huipputehoa Kaikkeen Tekemiseen
Galaxy S22+ sisältää Samsungin Exynos 2200 -kahdeksanytimisen suorittimen, jonka 4 nanometrin teknologia tarjoaa huippunopeuden ja tehokkuuden kaikkiin käyttötarkoituksiin.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy S22 Plus 5G |
| Väri | Musta (Phantom Black) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, Dual SIM, eSIM |
| Näyttö | 6,6″ Infinity-O 120 Hz -kosketusnäyttö |
| Prosessori | Samsung Exynos 2200 2.8 GHz, 8 ydintä |
| Keskusmuisti | 8GB |
| Tallennustila | 256GB |
| Kamera | 50 +10 +12 Mpx kolmoiskamera
10 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Langaton lataus, sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | 15.74 x 7.58 x 0.76 cm, 195 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 14, One UI 6.1 |
| Akku | 4500 mAh |





