109,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy S7
Väri: Musta
Näyttö: 5.1” Quad HD sAMOLED näyttö
Tallennustila: 32GB
Akku: Hyvä
Kunto: Erinomainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk, akku 3 kk
Samsung Galaxy S7 yhdistää tyylikkäästi lasin ja metallin virtaviivaisessa muotoilussa, tehden siitä tyylitietoisen valinnan. Sormenjälkilukija parantaa turvallisuutta ja mahdollistaa luotettavat mobiilimaksut.
12 megapikselin pääkamera F1.7 aukolla takaa korkealaatuiset kuvat myös hämärässä valaistuksessa, ja 5 megapikselin etukamera hoitaa laadukkaat selfiet ja videopuhelut. 5.1″ Quad HD sAMOLED -näytössä on 1440 x 2560 resoluutio ja kestävä Gorilla Glass 4 -lasi.
Laite on varustettu tehokkaalla kahdeksanydinprosessorilla (2.3GHz ja 1.6GHz neliydinprosessorit), mikä takaa sujuvan suorituskyvyn. Smart Switch -sovelluksella voit helposti siirtää sisältöä vanhasta puhelimesta uuteen.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy S7 |
| Väri | Musta |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM |
| Näyttö | 5.1” Quad HD sAMOLED näyttö |
| Prosessori |
Exynos 8890 |
| Keskusmuisti | 4GB |
| Tallennustila | 32GB |
| Kamera | 12 Mpx, 4K UHD videotallennus, 5 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta |
sormenjälkilukija, muistikorttipaikka |
| Mitat ja paino | 142.4 x 69.6 x 7.9 mm, 152 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 8.0 |
| Akku | 3000 mAh |





