99,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy S9
Väri: Musta
Näyttö: 5,8″ Super AMOLED, HDR10 -näyttö
Tallennustila: 64GB
Akku: Valmistajan oma alkuperäisakku, jonka kunto on vähintään 85 %.
Kunto: Kohtalainen
Mukaan: Laturi, alkuperäinen laatikko
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy S9 tarjoaa innovatiivisia ominaisuuksia, kuten AKG:n kanssa kehitetyt sisäiset stereokaiuttimet ja kalibroidut kuulokkeet. Kamera on suunniteltu uudelleen tarjoamaan erinomaisia kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa sekä super slow motion -videoita.
Galaxy S9 tekee sisällön jakamisen ja työskentelyn muiden laitteiden kanssa helpoksi. Se on ihanteellinen työpuhelin, joka tarjoaa luotettavuutta, tietoturvaa Samsung Knoxin avulla ja mahdollisuuden dokumentoida tärkeitä tapahtumia. MicroSD-korttipaikka mahdollistaa muistin laajentamisen jopa 400 Gt:iin.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy S9 |
| Väri | Musta (Midnight Black) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM |
| Näyttö | 5,8″ Super AMOLED, HDR10 -näyttö |
| Prosessori | Exynos 9810 Octa |
| Keskusmuisti | 4GB |
| Tallennustila | 64GB |
| Kamera | 12 Mpx pääkamera, 8 + 2 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Iiris- ja sormenjälkitunnistus |
| Mitat ja paino | 148.9 x 68.1 x 8 mm, 155 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 10, One UI 2.5 |
| Akku | 3000 mAh |




