149,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy S9+
Väri: Sininen (Coral Blue)
Näyttö: 6,2″ Super AMOLED Infinity, HDR10
Tallennustila: 64 GB
Akku: Valmistajan oma alkuperäisakku, jonka kunto on vähintään 85 %.
Kunto: Kohtalainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy S9+ tarjoaa innovatiivisia ominaisuuksia, kuten AKG:n kanssa kehitetyt sisäiset stereokaiuttimet ja kalibroidut kuulokkeet. 12 MP kaksoistakakamera on suunniteltu uudelleen tarjoamaan erinomaisia kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa sekä 4K HDR-videoita. Priimaluokan suorituskyvyn takaa Exynos 9810 -kahdeksanydinprosessori 6GB sisäisellä muistilla.
Galaxy S9+ tekee sisällön jakamisen ja työskentelyn muiden laitteiden kanssa helpoksi. Se on ihanteellinen työpuhelin, joka tarjoaa luotettavuutta, tietoturvaa Samsung Knoxin avulla ja mahdollisuuden dokumentoida tärkeitä tapahtumia. 64 GB tallennustilaa saa tarvittaessa laajennettua entisestään MicroSD-korttipaikalla.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy S9+ |
| Väri | Sininen (Coral Blue) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, hybrid dual-SIM |
| Näyttö | 6,2″ Super AMOLED, HDR10 -näyttö |
| Prosessori | Exynos 9810 Octa, 2.7 GHz |
| Keskusmuisti | 6 GB |
| Tallennustila | 64 GB |
| Kamera | 12 + 12 Mpx pääkamera, 8 + 2 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Iiris- ja sormenjälkitunnistus |
| Mitat ja paino | 158.1 x 73.8 x 8.5 mm, 189 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13, LineageOS 20 |
| Akku | 3500 mAh |





