169,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy Note10 Lite
Väri: Aura Black
Näyttö: 6,7” FHD+ Super AMOLED -näyttö
Tallennustila: 128GB
Akku: Valmistajan oma alkuperäisakku, jonka kunto on vähintään 85 %.
Kunto: Hyvä
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy Note10 Lite on tyylikäs ja nykyaikainen älypuhelin, joka tarjoaa monipuolisia ominaisuuksia. Laite sisältää ikonisen S Pen -kynän, Infinity-O-kosketusnäytön ja kestävän 3D Glasstic -takaosan, valmistettu muovista ja lasista. Siinä on suuri 6,7 tuuman Super AMOLED -kosketusnäyttö, sekä triplatakakamera, jossa on 12+12+12 megapikseliä.
Kosketusnäytön erittäin tarkka 2400 x 1080 pikselin Full HD+ -resoluutio tarjoaa loistavat värit ja syvät mustan sävyt. Kameroissa on optinen kuvanvakaus ja erilaisia aukkoja, jotka mahdollistavat laajan kuvakulman ja tarkat otokset eri tilanteissa. Selfiekamera on sijoitettu näytön koloon.
S Pen -kynä on ergonominen ja tarjoaa monipuolisia käyttömahdollisuuksia, kuten eleohjauksen ja käsinkirjoituksen tunnistuksen. Laite toimii Android 10 -käyttöjärjestelmällä ja Samsung One UI 2.0 -käyttöliittymällä. Suorituskykyä tukee kahdeksanytiminen prosessori ja 6 GB RAM-muisti, ja tallennustilaa on 128 GB sisäisesti, laajennettavissa microSD-kortilla.
Akku tukee Super Fast Charge -pikalatausta ja laitteen turvallisuutta ja yksityisyyttä varmistavat optinen sormenjälkilukija ja kasvojentunnistus.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Note10 Lite |
| Väri | Musta (Aura Black) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, Dual SIM |
| Näyttö | 6,7” FHD+ Super AMOLED -kosketusnäyttö |
| Prosessori | Samsung Exynos 9810, 2.7GHz 8-ydintä |
| Keskusmuisti | 6GB |
| Tallennustila | 128GB |
| Kamera | 12+12+12 Mpx triplatakakamera
32 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Kasvojen tunnistus, sormenjälkilukija, S Pen -kynä |
| Mitat ja paino | 163.7 x 76.1 x 8.7 mm, 199 g g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13, One UI 5.1 |
| Akku | 4500 mAh |





