149,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4″ (2020) SM-P610
Väri: Sininen (Angora Blue)
Näyttö: 10.4″ TFT LCD, 1200 x 2000 px
Tallennustila: 64 GB
Akku: 80% alkuperäisestä kapasiteetista.
Kunto: Kohtalainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Samsung Galaxy Tab S6 Lite WiFi (2020) tarjoaa monipuoliset käyttömahdollisuudet koko perheelle 10,4 tuuman TFT LCD -kosketusnäytöllä, joka takaa erinomaisen viihdekokemuksen elävien värien ja laajan katselukulman ansiosta. Näytön terävä 1200 x 2000 px resoluutio ja 5:3 kuvasuhde tarjoavat hyvin tilaa lukemiseen, verkkosivujen selailuun sekä kuvien ja videoiden käsittelyyn.
Tab S6 Lite:n tehokkuuden takaa kahdeksanytiminen Exynos 9611 -prosessori, joka pyörittää sovelluksia vaivatta. Prosessorin suorituskykyä täydentää 4 GB keskusmuisti. Sisäänrakennettu 64 GB flash-muisti on laajennettavissa Micro SD -muistikortilla.
Tabletin sisäänrakennetut AKG-kaiuttimet tuottavat rikkaan stereoäänen, jota täydentää virtuaalinen Dolby Atmos -tilaääni. Tabletissa on 8 MP takakamera ja 5 MP etukamera selfieille ja videopuheluille.
| Malli | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4″ (2020) SM-P610 |
| Väri | Sininen (Angora Blue) |
| Näyttö | 10.4″ TFT LCD (1200 x 2000 px) |
| Prosessori | Exynos 9611 octa-core, 2,3 GHz |
| Tallennustila | 64 GB |
| Keskusmuisti | 4 GB |
| Kamera | 8 Mpx takakamera,HDR
5 Mpx etukamera |
| Liitännät ja yhteydet |
|
| Muuta | Micro SD-muistikorttipaikka |
| Mitat ja paino | 244.5 x 154.3 x 7 mm, 467 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 13, One UI 5.1.1 |
| Akku | 7040 mAh |





