399,00 € Alkuperäinen hinta oli: 399,00 €.299,00 €Nykyinen hinta on: 299,00 €. (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy Z Flip 3
Väri: Laventeli
Näyttö: 6,7″ sisänäyttö + 1,9″ ulkonäyttö
Tallennustila: 256GB
Akku: Hyvä
Kunto: Hyvä
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk, akku 3 kk
Samsung Galaxy Z Flip 3 – Ikoninen, taittuva muotoilu ja huippusuorituskyky! Kompakti 6,7” Dynamic AMOLED -näyttö, Flex Mode -tila ja tekoäly parantavat käyttökokemusta. Snapdragon 888 -prosessori, 8 GB RAM, huippukamerat ja 4K-video tekevät siitä täydellisen kumppanin arkeen.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy Z Flip 3 |
| Väri | Laventeli |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, eSIM |
| Näyttö | 6,7″ sisänäyttö + 1,9″ ulkonäyttö, 120 Hz |
| Prosessori | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Keskusmuisti | 8GB |
| Tallennustila | 256GB |
| Kamera | 12 + 12 Mpx kaksoiskamera
10 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Langaton lataus, sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | Avattuna: 166 x 72.2 x 6.9 mm Taitettuna: 86.4 x 72.2 x 15.9-17.1 mm 183g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 14, One UI 6.1 |
| Akku | 3300 mAh |





