1 299,00 € Alkuperäinen hinta oli: 1 299,00 €.999,00 €Nykyinen hinta on: 999,00 €. (sis. verot)
Tuotenimi: Samsung Galaxy Z Fold6 5G
Väri: Hopea
Näyttö: 7,6”+6,3” 120 Hz AMOLED-näytöt
Tallennustila: 256GB
Akku: 100% alkuperäisestä kapasiteetista.
Kunto: Uudenveroinen
Mukaan: Alkuperäinen pakkaus, suojakuoret ja laturi.
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk, akku 3 kk
Samsung Galaxy Z Fold6 5G – tehokkuutta ja tyyliä taittuvassa muodossa
Tyylikäs ja kevyt Galaxy Z Fold6 5G tarjoaa huippuluokan suorituskykyä ja joustavuutta. Ulkoa kompakti, sisältä avautuva 7,6″ Dynamic AMOLED -näyttö mahdollistaa tehokkaan työskentelyn, pelaamisen ja moniajon. Kätevän 6,3″ ulkonäytön ansiosta voit käyttää puhelinta myös taitettuna.
Tehokas Snapdragon 8 Gen 3 -prosessori, 12 GB RAM, 256 GB tallennustila ja älykkäät tekoälyominaisuudet (kuten Live Translate ja Generative Edit) tekevät käytöstä sujuvaa. Kolmoiskamera (50+12+10 MP) takaa erinomaisen kuvanlaadun kaikissa tilanteissa, ja 4400 mAh akku kestää koko päivän. Tuki pikalataukselle ja langattomalle lataukselle.
Z Fold6 on täydellinen valinta sinulle, joka haluat huipputehokkaan puhelimen ja suuren näytön yhdessä tyylikkäässä paketissa.
| Valmistaja | Samsung |
| Malli | Galaxy Z Fold6 5G |
| Väri | Hopea |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM + eSIM |
| Näyttö | 7,6”+6,3” 120 Hz AMOLED-näytöt |
| Prosessori | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 |
| Keskusmuisti | 12GB |
| Tallennustila | 256GB |
| Kamera | 50+12+10 Mpx kolmoiskamerajärjestelmä
10 Mpx etukamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | Langaton lataus, sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | Avattuna: 153.5 x 132.6 x 5.6 mm Taitettuna: 153.5 x 68.1 x 12.1 mm 239g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 15, One UI 7.0 |
| Akku | 4400 mAh |





