109,00 € Alkuperäinen hinta oli: 109,00 €.99,00 €Nykyinen hinta on: 99,00 €. (sis. verot)
Tuotenimi: Xiaomi Redmi Note 10 5G
Väri: Nighttime Blue
Näyttö: 6,5″ FHD+ 90 Hz -näyttö
Tallennustila: 128GB
Akku: Hyvä
Kunto: Erinomainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Xiaomi Redmi Note 10 5G -älypuhelin tarjoaa 5G-tuen ja korkean virkistystaajuuden 6,5 tuuman kosketusnäytöllä. Kolmoiskamerajärjestelmä, jota avustaa tekoäly, tarjoaa laadukkaita kuvia. Tehokkaan suorituskyvyn varmistaa MediaTek Dimensity 700 -prosessori ja 4 GB RAM -muisti. Puhelimessa on myös 128 GB sisäistä tallennustilaa, kaksi SIM-korttipaikkaa ja monia muita ominaisuuksia, kuten NFC-lähimaksu ja sormenjälkitunnistin.
| Valmistaja | Xiaomi |
| Malli | Redmi Note 10 5G |
| Väri | Sininen (Nighttime Blue) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, dual SIM |
| Näyttö | 6,5″ FHD+ 90 Hz -näyttö |
| Prosessori | MediaTek Dimensity 700, 2,2 GHz |
| Keskusmuisti | 4GB |
| Tallennustila | 128GB |
| Kamera | 48+2+2 Mpx AI -kolmoiskamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | kasvojen tunnistus, sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | 161.8 x 75.3 x 8.9 mm, 190 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 11, MIUI 12 |
| Akku | 5000 mAh |





