99,00 € Alkuperäinen hinta oli: 99,00 €.79,00 €Nykyinen hinta on: 79,00 €. (sis. verot)
Tuotenimi: Xiaomi Redmi Note 8T
Väri: Moonshadow Grey
Näyttö: 6,3″ IPS LCD 60 Hz -näyttö
Tallennustila: 128 GB
Akku: Hyvä
Kunto: Kohtalainen
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Xiaomi Redmi Note 8T -älypuhelin tarjoaa 4G-tuen 6,3 tuuman kosketusnäytöllä. Neloskamerajärjestelmässä on 48 MP pääkamera, 8 MP ultralaajakulmakamera f/2.2 aukolla, 2 MP makrokamera f/2.4 aukolla ja 2 MP syvyyskamera f/2.4 aukolla, jotka takaavat erinomaiset kuvat monenlaisissa kuvaustilanteissa. 13 MP etukamera ja HDR-tekniikka tuottavat laadukkaat selfiet. Puhelimella otat 4K 30fps -videota. Tehokkaan suorituskyvyn varmistaa Qualcomm Snapdragon 665 -prosessori ja 4 GB RAM -muisti. Puhelimessa on myös riittoisa 128 GB sisäistä tallennustilaa, kaksi SIM-korttipaikkaa ja monia muita ominaisuuksia, kuten NFC-lähimaksu ja sormenjälkitunnistin.
| Valmistaja | Xiaomi |
| Malli | Redmi Note 8T |
| Väri | Tummanharmaa (Moonshadow Grey) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, dual SIM |
| Näyttö | 6,3″ IPS LCD 60 Hz -näyttö |
| Prosessori | Qualcomm Snapdragon 665, 2,01 GHz |
| Keskusmuisti | 4 GB |
| Tallennustila | 128 GB |
| Kamera | 48+8+2+2 MP -neloskamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | 161.1 x 75.4 x 8.6 mm, 200 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 11, MIUI 12 |
| Akku | 4000 mAh |





