89,00 € (sis. verot)
Tuotenimi: Xiaomi Redmi Note 8T
Väri: Moonshadow Grey
Näyttö: 6,3″ IPS LCD 60 Hz -näyttö
Tallennustila: 64GB
Akku: Hyvä
Kunto: Hyvä
Mukaan: Laturi
Loppuunmyyty, ota yhteyttä ja kysy saatavuudesta.
Tuotteen takuu on 12 kk
Xiaomi Redmi Note 8T -älypuhelin tarjoaa 4G-tuen 6,3 tuuman kosketusnäytöllä. Neloskamerajärjestelmä tarjoaa laadukkaita kuvia. Tehokkaan suorituskyvyn varmistaa Qualcomm Snapdragon 665 -prosessori ja 4 GB RAM -muisti. Puhelimessa on myös 64 GB sisäistä tallennustilaa, kaksi SIM-korttipaikkaa ja monia muita ominaisuuksia, kuten NFC-lähimaksu ja sormenjälkitunnistin.
| Valmistaja | Xiaomi |
| Malli | Redmi Note 8T |
| Väri | Tummanharmaa (Moonshadow Grey) |
| SIM-kortin tyyppi | Nano-SIM, dual SIM |
| Näyttö | 6,3″ IPS LCD 60 Hz -näyttö |
| Prosessori | Qualcomm Snapdragon 665, 2,01 GHz |
| Keskusmuisti | 4GB |
| Tallennustila | 64GB |
| Kamera | 48+8+2+2 MP -neloskamera |
| Yhteydet ja liitännät |
|
| Muuta | sormenjälkilukija |
| Mitat ja paino | 161.1 x 75.4 x 8.6 mm, 200 g |
| Käyttöjärjestelmä | Android 11, MIUI 12 |
| Akku | 4000 mAh |





